Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Contend AR 1

€ 1.799

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Laat je niet beperken door asfaltwegen, maar ontgrendel nieuwe mogelijkheden met deze veelzijdige allrounder. Met zijn uitgebalanceerde, soepele frame en componenten, krachtige schijfremmen en tubeless banden met een groot volume gaat de Contend AR met vertrouwen en controle van snel wegdek naar hobbelige weggetjes.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Uitgebalanceerde racegeometrie:

Het frame is speciaal ontwikkeld voor een uitgebalanceerd, allround rijgevoel waarbij een vertrouwenwekkende zitpositie wordt gecombineerd met een wendbaar stuurgedrag en een snelle acceleratie.

Soepele rijkwaliteiten:

De innovatieve D-Fuse zadelpen absorbeert schokken en trillingen. Daarnaast kun je met de wielen tubeless banden rijden tot een breedte van 38mm, voor een soepeler rijgedrag en minder kans op lek rijden.

Totale controle:

De naadloze integratie van flat-mount schijfremmen en 12 mm steekassen in voor- en achterwiel produceren een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, vooral bij slecht weer en op ruwe wegen.

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
D-Fuse Technologie
OverDrive
Compact Road Design
Tubeless Systeem
360-View
Contend AR 1

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)43016,946518,350019,753521,155521,958523
BZitbuis hoek (degrees)75,0°74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353521,155021,756522,258022,859523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1154,51355,31505,91706,71907,52158,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,5°71,8°72,0°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)532,1532,1532,1532,1532,1532,1
GNaloop (mm) (inch)62,92,461,32,459,62,356,42,256,42,256,42,2
HWielbasis (mm) (inch)99439,1100339,5101139,8101540103140,6104641,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42216,642216,642216,642216,642216,642216,6
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1803,1803,1
KStack (mm) (inch)53921,25592257422,659523,461424,263825,1
LReach (mm) (inch)37114,637514,83801538315,139215,440015,7
MStand Over Height (mm) (inch)72728,675929,978330,881031,982932,685633,7
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Black
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant D-Fuse SL XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm
  • Grips
    Velo cork tape with gel
  • Stuurpen
    Giant Contact XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:110mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite, 14mm offset
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    platform pedal
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105 GS
  • Remmen
    Shimano 105 hydraulic, Giant MPH rotors [F]160mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano 105
  • Cassette
    Shimano 105, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano FC-RS510, 34/50 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 2, tubeless, 700x32c (34mm)
  • Extra's
    tubeless prepared, 38mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.