{{ productAwardLocalized.Quote }}

Stance 29 1

€ 1.949

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Vlieg door rockgardens. Voel de flow op technische singletracks. Deze geheel nieuwe volledig geveerde 29er maakt het gemakkelijker dan ooit om de nieuwste trail-taming-technologieën te bezitten.

Moderne mountainbikeroutes zijn leuk, vlot en uitdagend. De nieuwe Stance 29 zorgt ervoor dat je synchroon loopt met het terrein, zodat je met meer zelfvertrouwen kunt rijden en meer plezier hebt. Met zijn beproefde ALUXX aluminium frame en ons FlexPoint veersysteem, biedt de Stance 29 een soepele en uitgebalanceerde rit. De framegeometrie is geoptimaliseerd voor 29-inch wielen, waardoor je stabiliteit hebt bij lastige afdalingen en meer tractie en snelheid op alle soorten terrein. Met 120 mm soepele veerweg achteraan en 130 mm voor, is dit de perfecte toegang tot singletrackplezier.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Trail performance:

Handgemaakt met licht, stijf en duurzaam ALUXX aluminium. Ervaar de voordelen van een full-suspension.

Soepele vering:

Vernieuwd FlexPoint veersysteem helpt je om uitdagend terrein te overwinnen en je trailvaardigheden te verbeteren.

29er vertrouwen en controle:

Grotere wielen met een diameter van 29 inch rollen over ruig terrein met balans en stabiliteit en geven je het vertrouwen om technische beklimmingen te overwinnen en snelle ruige singletrack afdalingen af te vliegen.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Rosewood
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, 120mm FlexPoint suspension
  • Voorvork
    RockShox Recon Silver RL, 130mm, Boost 15x110 QR, 51mm offset, Maxle Stealth, custom tuned for Giant
  • Demper
    RockShox Monarch R, 184.15/44.45, custom tuned for Giant
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 31.8
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper with remote, 30.9
  • Zadel
    Giant Romero
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    SRAM SX Eagle
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    SRAM SX Eagle
  • Remmen
    Shimano MT200
  • Remhendels
    Shimano MT201
  • Cassette
    SRAM SX Eagle, 11x50
  • Ketting
    SRAM SX Eagle
  • Crankset
    SRAM SX Eagle DUB, 30t
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    Giant AM 29 alloy, tubeless ready
  • Naven
    [F] Giant Tracker Performance Boost 15x110, sealed bearing [R] Giant Tracker Giant Sport QR141, loose ball
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    Maxxis Forekaster 29x2.35, EXO, TR, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    14,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Moderne mountainbiketrails zijn leuk, uitdagend en hebben een heerlijke flow. De nieuwe Stance 29 zorgt dat je synchroon beweegt met het terrein zodat je met meer zelfvertrouwen kunt rijden en meer plezier hebt. Met zijn beproefde ALUXX aluminium frame en ons FlexPoint veersysteem biedt deze bike je een soepel, uitgebalanceerd rijgedrag waarbij je maximale controle hebt. De framegeometrie is geoptimaliseerd voor 29 inch wielen, waardoor je stabiliteit krijgt in lastige afdalingen en meer grip en snelheid op alle soorten ondergrond. Met 120 mm soepele veerweg achter en 130 mm voor, is deze fiets het perfecte startpunt voor singletrack-plezier.

Stance 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)33813,3431174821950720
BZitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°75,0°75,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,459323,362424,664525,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1003,91003,91254,91405,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)67,5°67,5°67,5°67,5°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)100,13,9100,13,9100,13,9100,13,9
HWielbasis (mm) (inch)113444,6115745,6119246,9121547,8
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
KStack (mm) (inch)61224,161224,16352566826,3
LReach (mm) (inch)4061642916,945417,947118,5
MStand Over Height (mm) (inch)73028,773428,97633078230,8
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502502502502
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Flexpoint Vering
OverDrive
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.