Betaal in termijnen
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Talon E+ 2

€ 2.499

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

De trails roepen en dit is het antwoord. Deze uitgebalanceerde en strak sturende e-bike geeft je een soepele zet in de rug en totale controle, zodat je meer plezier hebt en je offroad-mogelijkheden aanzienlijk kunt uitbreiden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Soepele ondersteuning:

De SyncDrive Core motortechnologie geeft soepele, directe ondersteuning om allerlei soorten terrein te verkennen en meer plezier te hebben.

Uitgebalanceerde, vertrouwde handling:

Lichtgewicht aluminium frame met trail-vriendelijke geometrie, 100 mm geveerde voorvork en stabiele 29 inch wielen met tubeless banden zorgen dat jij de baas bent op offroad terrein.

Grote actieradius:

De EnergyPak 500 Wh accu geeft een grote actieradius en is eenvoudig op te laden met onze slimme 4A lader.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Core

  • Actieradius
  • Zwaar: 65 km 40 mijl
  • Goed: 125 km 77 mijl
  • Ideaal: 180 km 111 mijl

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
Tubeless Systeem
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Syncdrive Core
RideControl Dash

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      162 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • XL
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XXL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXLXXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)40515,945517,950519,953521,156022
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,660023,662524,665025,667526,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11154,51254,91405,51556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8461,8
GNaloop (mm) (inch)100,73,9100,73,9100,73,9100,73,91014
HWielbasis (mm) (inch)114144,9116745,9119347121948124549
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)62524,66342564325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)38415,14061642816,944917,747018,5
MStand Over Height (mm) (inch)72328,575329,67883180831,882832,6
NStuur breedte (mm) (inch)69027,275029,575029,578030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4602,4702,8702,8
PCranklengte (mm) (inch)1606,31656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"29"
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Display
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Accu
    EnergyPak 500Wh
  • Maten
    S, M, L, XL, XXL
  • Kleuren
    Black
  • Frame
    ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    SR Suntour XCM ATB Coil 29" 100mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer
  • Demper
    -
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x690~750mm
  • Grips
    Giant Sole-O Grip
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Altus
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Alivio, 9-speed
  • Remmen
    Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm
  • Remhendels
    Tektro HD-M275
  • Cassette
    Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-speed
  • Ketting
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    FSA Comet E-Bike crank arm set FSA MegaTooth Direct-mount 1X steel 36T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant GX03V
  • Naven
    Giant eTracker Sport, [F] 9mm QR [R] 135mm QR
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis Rekon 29x2.4" Wire Bead 60TPI
  • Verlichting
    -
  • Drager
    -
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.